poniedziałek, 04 wrzesień 2017 18:12

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

4 września w sali sportowej Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zawidowie pani Mariola Żurawińska uroczyście otworzyła nowy rok szkolny.

Nowy dla wszystkich. Dla naszych maluszków, którzy dzielnie utworzyli oddział przedszkolny, dla pierszaków, którzy rozpoczęli przygodę z nauką. Dla pozostałych uczniów i nauczycieli, którzy przywitali pierwszy dzień nauki w zreformowanej Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Zawidowie.

Pani dyrektor życzyła wszystkim w tym nowo rozpoczętym roku szkolnym sukcesów w nauce, radości i zaprosiła do wspólnego budowania miłej atmosfery szkoły.

Zaproszony na uroczystość Burmistrz Zawidowa pan Robert Łężny nie przyszedł z pustymi rękoma. Wraz z Przewodniczącym Rady Miasta panem Andrzejem Pilarskim wręczył stupendia dla najlepszych uczniów w roku szkolnym 2016/17.

Stypendium za wyniki w nauce otrzymali:

Wiktoria Kozłowska, Amelia Traczyk, Julia Kobyłt, Aleksandra Anyszczy, Milena Żygadło, Karol Rozmysłowicz, Katarzyna Reluga, Sara Novotna, Joanna Majewska, Natalia Zawada.

Następnie pan Burmistrz w krótkim wystąpieniu życzył uczniom sukcesów w nauce i innych osiągnięć, rozwijania pasji i zainteresowań, itp.

Juz zabrzmiał pierwszy dzwonek, więc czas do pracy.

Czytany 2075 razy