poniedziałek, 11 grudzień 2017 07:28

Mali Tropiciele na poczcie

MALI TROPICIELE NA POCZCIE

We wtorek, 5 grudnia, dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na wycieczkę dydaktyczną do Urzędu Pocztowego w Zawidowie.

Jej celem było zapoznanie dzieci z pracą urzędnika pocztowego i listonosza oraz poznanie Urzędu Pocztowego od zaplecza.

Wizyta ta została poprzedzona zajęciami, na których dzieci dowiedziały się, w jakim celu chodzi się na pocztę i jakie są etapy drogi listu od nadawcy do adresata.

Panie pracujące na poczcie pokazały listy wysyłane przez dzieci do Św. Mikołaja. Każde z dzieci mogło nawet samodzielnie spróbować stemplowania.

W prezencie od pań Tropiciele otrzymali pieczątkę i druczki pocztowe.

Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie nas w Urzędzie Pocztowym i cierpliwe udzielanie odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania.

A już jutro zostanie zorganizowany w sali oddziału kącik pocztowy z druczkami i pieczątką do zabawy tematycznej.