czwartek, 20 grudzień 2018 13:44

„Anioł mojego miasta”

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w cyklu imprez współorganizowanych przez panią Agnieszkę Roczon z Urzędu Miejskiego w Zawidowie. Dzieci z klas )-III Sp przygotowywały plakat, uczniowie klas IV- VI brali udział w zajęciach plastycznych "Zawidów- miasto z aniołem w tle. Nasza młodzież napisała życzenia dla miasta w ramach konkursu literackiego.

Dnia 19 grudnia nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursów, a laureatów nagrodził Burmistrz Miasta pan Robert Łężny.

W plastycznym konkursie I miejsce zdobyła klasa IIA pod kierunkiem pani Elżbiety Borowskiej-Delegi.

W konkursie literackim I miejsce zdobyła Julia Kobyłt z klasy VII. Wyróżnienia otrzymały uczennice Anna Leszko z klasy VII oraz Nataliya Tsybenko z klasy III gimnazjalnej.

Uczestnicy zajęć plastycznych zostali obdarowani świątecznymi słodkościami.

Czytany 153 razy