piątek, 06 grudzień 2019 22:49

MIKOŁAJKI

6 grudnia tradycyjnie w naszej szkole zorganizowane zostały mikołajki, które w tym roku były na sportowo. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego i klas I-III odwiedził Mikołaj. Nikt się tego nie spodziewał. Wesoły Mikołaj w towarzystwie elfów w rytmach skocznej muzyki zawitał w każdej klasie. Uradowane dzieci odpowiadały na wiele pytań. Wychowawcy zapewnili, że dzieci zasłużyły na upominki z magicznego worka. Wszyscy zgodnie stwierdzili. że dołożą wszelkich starań, aby zasłużyć na prezenty w przyszłym roku. Wspólne zdjęcie podsumowało wesoły nastrój magicznego dnia. Starsi uczniowie rozgrywali mecze w piłkę siatkową przy świątecznych utworach. Mimo, że za oknami brak śniegu, to w szkole panował nastrój świąteczny, dzięki przebierańcom i przepięknie udekorowanej choince oraz przepysznym wypiekom świątecznym. W tym dniu na wszystkich twarzach gościł promienny uśmiech.