wtorek, 31 sierpień 2021 09:45

Witamy Mistrza

Mamy wielkie powody do dumy i radości. Piotr Kosewicz, który na co dzień jest mieszkańcem naszego miasta, wraca z Igrzysk Paraolimpijskich TOKYO 2020 ze złotym medalem. To wielki sukces i zwieńczenie ciężkiej pracy. Mamy w tym też szkolne akcenty. Pan Piotr jest mężem nauczycielki naszej szkoły. Jego trenerem jest Pani Małgorzata Niedźwiecka, która również pracuje w naszej szkole. Co więcej,  swoją mistrzowską formę Pan Piotr szlifował w sali sportowej, a nam było dane śledzić na żywo jego ciężką pracę i determinację. Serdecznie gratulujemy Panu Piotrowi i Pani trener Małgorzacie Niedźwieckiej sukcesu. Gratulujemy również Pani Magdalenie, żonie Pana Piotra. Jutro (1 września) na godzinę 17.00 zaplanowano uroczyste przywitanie naszych sportowych bohaterów.  Serdecznie zapraszamy na rynek miejski.     (zdjęcie arch.)