wtorek, 21 grudzień 2021 11:48

Apel świąteczny

„Niech pierwsza gwiazda ciemność rozjaśni!

Niech jasne wszystko się stanie!

Niech świat bez wojen, niech świat bez waśni!

Zwróci swą twarz do Betlejem…"

W piątek 17 grudnia 2021 roku uczniowie naszej szkoły zaprosili nas na piękne przedstawienie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Świetności inscenizacji dodały pastorałki, kolędy i wspaniały występ gimnastyczek. Serdecznie dziękujemy młodym wykonawcom i nauczycielom za przygotowanie tak wspaniałego przedstawienia. Dzięki Wam poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Tego dnia Panie polonistki podały wyniki mikołajkowego dyktanda. Zwyciężczyniami zostały Noemi Asyngier oraz Marta Borodacz. Gratulujemy W imieniu Rady Rodziców chcemy podziękować wszystkim Rodzicom, Opiekunom i Uczniom, którzy przygotowali przepiękne ozdoby i stroiki na Kiermasz Świąteczny oraz Tym, którzy upiekli przepyszne ciasta i ciasteczka. Przy Waszej pomocy Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski zebrali kwotę 4005 zł na zakup stolika szachowego. Dziękujemy Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wszystkim radości, pomyślności, zdrowia oraz aby spełniały się wszystkie marzenia, te małe i te trochę większe. Wesołych Świąt.

Źródło A.Ś