środa, 02 marzec 2022 10:56

Pomagamy dzieciom

Dyrektor Szkoły podstawowej im. B. Chrobrego w Zawidowie wraz z Radą Rodziców działającą przy naszej szkole zaprasza do włączenia się do długoterminowej akcji pomocy na rzecz dzieci poszkodowanych podczas działań wojennych na Ukrainie.

Zbieramy artykuły szkolne i papiernicze, między innymi: długopisy, kredki, farby, zeszyty, bloki rysunkowe, notatniki, kolorowanki dla dzieci uchodźców przebywających w naszym regionie.

Dary można przynosić codziennie do biblioteki szkolnej w Szkole Podstawowej im. B. Chrobrego w Zawidowie w godzinach 7:30 – 15:00.

Dodatkowo informujemy, że 2 marca ruszyła miejska zbiórka darów na rzecz uchodźców oraz osób poszkodowanych podczas działań wojennych na Ukrainie w Ośrodku Kultury w Zawidowie w godzinach od 10.00 do 17.00
w dni robocze, od poniedziałku do piątku.  Do Ośrodka Kultury można przynosić odzież i okrycia, środki higieny i czystości, żywność długoterminową, środki medyczne(bez leków).