piątek, 18 marzec 2022 14:27

Wyjazd na lodowisko

Dnia 11 marca bieżącego roku Samorząd Uczniowski zorganizował wyjazd na lodowisko „Łoś” do Łagowa. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie klas sportowych z naszej szkoły.

Celem wycieczki było propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, doskonalenie umiejętności łyżwiarskich, integracja grupy oraz dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddawali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku. Wycieczce towarzyszyła miła atmosfera, a uczestnikom dopisywało poczucie humoru. Mimo, iż nie wszyscy byli ekspertami w jeździe na lodowisku szybko nabrali nowych umiejętności i jeździli całkiem nieźle. Nie obyło się bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc, ale mimo wszystko była to prawdziwa frajda.   Uczniom dopisała nie tylko pogoda lecz również dobry humor.