środa, 06 kwiecień 2022 12:56

Konkurs "Bezpieczne dzieci w sieci"

Dnia 5 kwietnia 2022 r. nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne dzieci w sieci”, którego celem było zwrócenie uwagi na tematykę bezpieczeństwa w sieci, rozumianego jako umiejętne korzystanie z zasobów Internetu, przeciwdziałanie cyberprzemocy, sprawne reagowanie na jej przejawy oraz wyszukiwanie wartościowych treści, które mogą być wykorzystywane w celach edukacyjnych.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas I – VII.

Finalistów wyłoniła komisja w składzie: przewodniczący- p. Krzysztof Mach, członkowie: p. Joanna Naumczyk- Rakucka i p. Monika Kapszewicz.

Finaliści konkursu:

MIEJSCE I - Naomi Asyngier oraz Łucja Hunth

MIEJSCE II- Karol Mielcarek, Patrycja Rokicka, Darek Kowalczyk oraz Amelia Kozikowska

MIEJSCE III- Sandra Stribrna i Paulina Rogal

WYRÓŻNIENIA: Hanna Rutowicz, Gabriela Mazur, Aleksander Mazur oraz Gabriel Kazimierczak

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział, a finalistom gratulujemy!