piątek, 03 czerwiec 2022 11:22

Kolejny worek medali

Nasi sportowcy klas starszych startowali w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce. Podobnie jak ich młodsi koledzy i koleżanki wywalczyli 8 medali. Ilona Woźniak wywalczyła złoty medal w rzucie oszczepem, podobnie jak Maja Dobrowolska w biegu na 300 m. . Po srebrne krążki sięgnęli Julia Kowhan w skoku w dal, Piotrek Borodacz w rzucie dyskiem i Piotrek Bielak w pchnięciu kulą. Medale brązowe przywieźli z igrzysk Filip Wasilewski za skok wzwyż, Oskar Kurowski za bieg na 300 m i Michał Pietruszko za bieg na 300 m przez płotki. Ponadto chłopcy w składzie Maciej Gudewicz, Andreas Pospichal, Oliwier Czupryś i Oskar Kurowski reprezentując szkołę w sztafecie szwedzkiej, po zaciętej walce do ostatnich metrów, wywalczyli brązowe medale.

Gratulujemy!