poniedziałek, 06 czerwiec 2022 12:29

Dzień Dziecka w klasach I-III

W tym roku, w naszej szkole 1 czerwca był nie tylko dniem wszystkich dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka ale także dniem biegów przełajowych. Uczniowie klas 1-3 z uśmiechem na twarzy wystartowali w biegach, w swoich kategoriach wiekowych. Był to nie lada wyczyn, dystans do pokonania był całkiem spory, jednak Ci mali sportowcy pokazali, jak wielka siła w nich drzemie i każdy dotarł do mety. Gratulujemy zwycięzcom, a niewątpliwie wszyscy nimi byli. Po wyczerpujących biegach uczniowie udali się na wspólne obchody Dnia Dziecka do „Malinki”. Tam czekały grillowane kiełbaski i mnóstwo słodkości. Były też gry i zabawy na świeżym powietrzu. Ten dzień przyniósł mnóstwo radości i zadowolenia. Dziękujemy rodzicom za pomoc w czasie świętowania oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

Źródło:SU