środa, 21 grudzień 2022 07:21

Nagrody w konkursie plastycznym „Cztery pory roku z odnawialnymi źródłami energii”

Dnia 15 grudnia 2022 r. w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Cztery pory roku z odnawialnymi źródłami energii”, którego organizatorem był WFOŚiGW we Wrocławiu oraz Projekt Doradztwa Energetycznego. Konkurs był skierowany do uczniów klas 4,5 i 6 szkoły podstawowej z województwa dolnośląskiego. Na konkurs wpłynęło łącznie 212 prac. Jury przyznało 12 nagród  i 5 wyróżnień. Wśród dwunastu finalistów znalazła się nasza uczennica Emilia Zjawin, która wraz z nauczycielką prowadzącą panią Moniką Kapszewicz uczestniczyła w tej uroczystości. Wspaniałe nagrody wręczyli uczniom: pan Bartłomiej Wiązowski, zastępca prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz Dolnośląski Wicekurator Oświaty pan Janusz Wrzal. Ponadto prace finalistów znajdą się w kalendarzu na rok 2023 przygotowywanym przez organizatorów.

Jesteśmy dumni i gratulujemy!

Więcej informacji na: