czwartek, 14 listopad 2019 10:23

Szczególna wizyta

13 listopada odwiedził nas nasz mistrz. Możemy tak mówić, bowiem Pan Piotr Kosewicz jest absolwentem Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Zawidowie.

Właśnie wrócił z Paralekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Dubaju, w których wywalczył srebrny medal.

Nasi młodzi sportowcy Mateusz Zajdel i Kamila Ladach wręczyli kwiaty Panu Piotrowi oraz trenerowi Pani Małgorzacie Niedźwieckiej.

Nasz mistrz jest żywym przykładem pokonywania własnych trudności i dążenia do celu. Ciężka praca, wytrwałość, konsekwencja w realizacji planów, pasji i marzeń to klucz do sukcesu, który przekazał Pan Piotr.

Oklaski, zaintonowane "Sto lat", wspólne zdjęcia i autografy dopełniły podniosłości chwili.

Panu Piotrowi gratulujemy sukcesu, dziękujemy za przeżyte chwile radości i życzymy kolejnych medali na światowych arenach sportowych.