poniedziałek, 13 wrzesień 2021 08:05

Mistrzowska wizyta

Na długo w naszej pamięci pozostanie dzień 10 września 2021 r. Pewne jest również to , że ten dzień zapisze się na stałe na kartach historii szkoły. Odwiedził nas nasz absolwent Piotr Kosewicz, który swoim heroizmem, wolą walki i ogromnym sukcesem sportowym, bo za taki należy uważać wywalczenie złotego medalu Igrzysk Paraolimpijskich, szeroko rozsławił miasto, szkołę, naszą społeczność. Pan Piotr zawitał do nas ze swoim trenerem Panią Małgorzatą Niedźwiecką. To były niezapomniane chwile. Wręczyliśmy naszym bohaterom kwiaty, gratulowaliśmy sukcesu i z zapartym tchem słuchaliśmy naszych gości. Pan Piotr opowiedział o determinacji w dążeniu do celu, pasji sportowej oraz przezwyciężaniu trudności na drodze do sukcesu. Pani Małgorzata opowiedziała nam o początkach współpracy z Panem Piotrem, zachęciła do stawiania sobie celów i realizacji pasji i marzeń. Pan Piotr w naszej obecności podziękował swojej żonie, podkreślając jej ogromny wkład w osiągnięty sukces. Żona Pana Piotra Pani Magdalena Kosewicz na co dzień pracuje w naszej szkole, podobnie zresztą jak Pani trener Małgorzata Niedźwiecka, co jeszcze bardziej potęguje naszą radość. Były też podziękowania dla dyrekcji, która wspierała Pana Piotra w jego pracy treningowej i starała się służyć pomocą w postaci udostępniania obiektów sportowych (zwłaszcza w trudnym okresie pandemii). Nie zabrakło oczywiście pytań do Mistrza i Pani trener, na które oboje cierpliwie i ciekawie odpowiadali. Był również czas na wspólne zdjęcia i autografy. Panu Piotrowi i Pani Małgorzacie bardzo dziękujemy za wizytę. Życzymy dalszych sukcesów sportowych i spełnienia kolejnych marzeń.