piątek, 17 wrzesień 2021 07:54

Galeria naszych prac, czyli „Pierwsze koty za płoty…”

Galeria prac plastycznych naszych uczniów pokazuje pierwsze próby ich twórczych działań. Uczniowie poznają podstawowe narzędzia plastyczne, uczą się nimi posługiwać. Powoli odkrywają swoje możliwości i umiejętności. Na zajęciach plastycznych uczą się patrzeć, słuchać, planować i przede wszystkim- myśleć. Wszystkie te umiejętności są potrzebne w każdym momencie życia, ułatwiają naukę i rozwój. Twórcze myślenie pomaga rozwijać kreatywność , daje dziecku możliwość samodzielnego badania, poszukiwania i odkrywania otaczającej je rzeczywistości. Każde dziecko może tworzyć, nie jest potrzebny do tego talent, trzeba się tylko otworzyć, nastawić pozytywnie i dać sobie szansę.

Do dzieła, kochani!

Czytany 94 razy