piątek, 14 październik 2022 06:52

ŚWAITOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

7 października to Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Tego dnia na korytarzach szkolnych przy stolikach siedziały tzw. Komisje Egzaminacyjna - złożone z uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły.

Przy każdym takim stoliku, w czasie przerw, można było odpowiadać oczywiście z tabliczki mnożenia. Uczniowie z dużym zapałem biegali z piętra na piętro, aby zdobyć 4 certyfikaty za poprawne odpowiedzi.

Okazało się, że znakomitych matematyków mamy wielu. 43 uczniów stanęło 11 października do dogrywki. Korytarzowa tabliczka mnożenia niewątpliwie przyniosła wiele zabawy.

Mistrzami tabliczki mnożenia okazali się:

Gratulujemy i niebawem zapraszamy na kolejne konkursy.

S.U.