czwartek, 24 listopad 2022 07:42

Przedszkolaki w bibliotece

W środę 24 listopada 2022 r. po raz kolejny w bibliotece szkolnej pojawili się bardzo mili goście z  Przedszkola Publicznego w Zawidowie. Dzieci wzięły udział w zajęciach promujących czytelnictwo i czytanie. Poznały zasady funkcjonowania biblioteki, przyjrzały się księgozbiorowi, zwróciły uwagę na nowości książkowe. Dużo rozmawialiśmy, dzieci były niezwykle aktywne. Okazało się, że świetnie znają alfabet, dlatego wspólnie stworzyliśmy „szalone” literki, z  których powstał napis „Przedszkolaki w bibliotece”. Efekty działań plastycznych dzieci prezentują się na wystawce w bibliotece. Na zakończenie spotkania zrobiliśmy sobie krótką wycieczkę po całej szkole. Bardzo dziękujemy za wizytę i pozdrawiamy.