Codzienny dyżur poranny   7.00 - 7.45

Czwartek                          8.55  - 16.00

Piątek                                8.55  - 16.00

świetlica - wniosek.doc

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NASZA ŚWIETLICA SZKOLNA

Świetlica szkolna to miejsce, gdzie dzieci przed zajęciami lekcyjnymi jak i po ich zakończeniu, spędzają czas w bezpiecznym i miłym otoczeniu.

Świetlica zajmuje dwa pomieszczenia, których wyposażenie przystosowane jest do charakteru prowadzonych zajęć.

Podczas pobytu w świetlicy wychowankowie uczestniczą w różnorodnych zajęciach, realizowanych w oparciu o tematykę ujętą w planie pracy:

- zajęcia plastyczno-techniczne - rozwijające umiejętności manualne, np. malowanie, rysowanie, lepienie z plasteliny, wycinanie, wydzieranki

- zajęcia sportowo-rekreacyjne, np. zabawy na placu zabaw i sali zabaw

- zajęcia muzyczno-taneczne, np. zabawy ruchowe przy muzyce, taniec

- zajęcia czytelnicze, np. bajki i opowiadania tematyczne dla dzieci

- zajęcia relaksujące, np. relaks przy muzyce, zabawy dowolne dzieci, spacery, oglądanie bajek

Świetlica szkolna oferuje uczniom pomoc w nauce, odrabianiu zadań domowych. Organizowane są również imprezy okolicznościowe i konkursy: zabawa z okazji Halloween, Andrzejki, Mikołajki, Dzień Pluszowego Misia, Walentynki.

styczeń/luty

listopad/grudzień

wrzesień/październik - "Dzień nauczyciela", "idzie jesień"