wtorek, 04 październik 2022 06:37

DZIEŃ CHŁOPAKA

W piątek, 30 września w każdej klasie dziewczynki obdarowywały swoich kolegów przygotowanymi prezentami oraz słodkościami. Tego dnia rozpoczęliśmy w naszej szkole akcję pt. "Byłem uczniem zawidowskiej podstawówki, a teraz jestem...". Akcja ma na celu ukazanie dzieciom tego, że mimo, że pochodzimy z małego miasteczka, z małej szkoły, to wierząc w swoje marzenia, a co najważniejsze dążąc do tych marzeń, często długą i trudną pracą, możemy osiągnąć dużo a nawet wszystko :) W ramach akcji zapraszamy do szkoły ludzi (byłych uczniów), którzy robią w życiu coś dobrego, coś ciekawego, coś zaskakującego, o czym nam opowiedzą a tym samym zachęcą naszych uczniów do działania. Jako pierwszy szkołę odwiedził Pan Kamil Kozłowski. Trener personalny z CrossTeam Zgorzelec, radny miasta Zawidów oraz uczestnik programu telewizyjnego Ninja Warrior Polska. Pan Kamil opowiedział o latach szkolnych, o 22 latach treningów, o drodze do programu oraz o samym występie w telewizyjnym show. Uczniowie byli zachwyceni, pytań nie było końca a krótki trening pod okiem trenera okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzieci biły brawa i przyznały, że dla nich Pan Kamil jest prawdziwym "Wojownikiem Ninja" (takie miano otrzymują najlepsi w programie Ninja Warrior). Nasz gość zdradził, że w klasie był najmniejszy i najchudszy, nawet dziewczyny były od niego większe a mimo to nie chował się, tylko z uporem pokazał, że i on może o siebie zadbać i stać się kimś wyjątkowym. Czego i naszym uczniom życzymy. Panu Kamilowi dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ps. Pomysł spodobał się także rodzicom naszych uczniów, o czym świadczą komentarze pod filmikiem Pana Kamila:

https://www.facebook.com/100000822841647/videos/1161822791347837/

Czytany 210 razy