wtorek, 04 październik 2022 07:12

BRĄZOWE SZTAFETY PRZEŁAJOWE

Nasi sportowcy bardzo dobrze rozpoczęli nowy rok szkolny. W sztafetowych biegach przełajowych wywalczyliśmy dwa brązowe medale. Pogoda nie dopisała niestety. W trudnych warunkach nasi młodzi sportowcy mierzyli się z zespołami z całego powiatu. Drużyny składały się z 6 zawodników, z których każdy pokonywał dystans przełajowy i przekazywał pałeczkę sztafetową kolejnemu. Dziewczyny w składzie Emilia Węckowska, Marta Borodacz, Michalina Songin, Marcjanna Zasadzińska, Sylwia Sobala oraz Amelia Kozikowska wywalczyły brąz przebiegając dystans 6 x 800 m, natomiast chłopcy Andreas Pospichal, Filip Januszkiewicz, Kryspin Papla, Oliwier Leciejewski, Błażej Kuźmicki oraz Radosław Stempczyński, podobnie jak dziewczyny, stanęli na najniższym stopniu podium,  pokonując dystans dłuższy bo 6 x 1200 m. Rywalizacja o wyższe lokaty toczyła się do samego końca. 

Serdecznie gratulujemy.

Czytany 168 razy