wtorek, 13 czerwiec 2023 06:33

Dzień Dziecka

Z okazji święta wszystkich dzieci i tych małych i tych dużych, odbył się koncert pt. „Dzieci – dzieciom”.  Nasi uczniowie i jednocześnie  podopieczni Szkoły Muzycznej z Bogatyni filia w Zawidowie  zaprezentowali swoje umiejętności i zdolności muzyczne. Wysłuchaliśmy  melodii znanych i lubianych, była muzyka filmowa oraz klasyczna. Było pięknie, było profesjonalnie i co najważniejsze nie było tremy. Widownia nagrodziła młodych artystów ogromnymi brawami.

Po koncercie były słodkości ufundowane przez Radę Rodziców oraz klasowe wyjścia na spacer, na lody czy pizzę.

Wszystkim dzieciom życzymy samych radości, spełniania marzeń oraz oczywiście szóstek.

Dziękujemy Państwu  Joannie i Sławomirowi Kosiorek oraz Panu Krzysztofowi Markiewiczowi za wspaniały koncert.