środa, 20 czerwiec 2018 06:26

SZKOLNY DZIEŃ TEATRU

Dnia 12 czerwca 2018 roku zgodnie z tradycją naszej szkoły odbył się Szkolny Dzień Teatru, którego motywem przewodnim była PIOSENKA AKTORSKA. Uczniowie klas od IV SP do III Gim. przygotowali w formie teatralnej prezentację wybranej piosenki aktorskiej.Każda klasa pod okiem wychowawcy rewelacyjnie przygotowała się do tego dnia. Uczniowie przygotowali scenografię jak i kostiumy do prezentacji swojej piosenki. Cały konkurs oceniała komisja w składzie: Monika Kapszewicz- przewodnicząca, Sylwia Zabłocka- Śledzka, Patrycja Partyka. Całą imprezą poprowadziła pani Joanna Gołębiowska.

Członkowie jury przyznali następujące miejsca:

KATEGORIA KLAS IV-VI SP:

I MIEJSCE KLASA VA

II MIEJSCE KLASA VB

III MIEJSCE KLASA IVA

KATEGORIA KLAS VII SP - III GIM.:

I MIEJSCE KLASA IIIA

II MIEJSCE KLASA IIIB

III MIEJSCE KLASA IIB

WYRÓŻNIENIE KLASA VIIA

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 21 czerwca 2018.

Czytany 1090 razy