piątek, 31 maj 2019 11:39

Starsi lekkoatleci poszli śladem młodszych

Po bardzo dobrym występie naszych młodych lekkoatletów w szranki stanęli uczniowie klas VII, VIII i III gimnazjum. Igrzyska Młodzieży Szkolnej zawierały już w sobie trudniejsze technicznie konkurencje.

Znakomicie wystartowali nasi uczniowie.

Oliwier Przybylski został Mistrzem Powiatu w rzucie dyskiem. Mistrzostwo wywalczyły również nasze sportsmenki. Kaja Słomińska wygrała bieg na 200 m przez płotki, Julia Adamska była najszybsza w biegu na 300 m, a Klaudia Wachnicka skoczyła w dal najdalej.

Cztery tytuły mistrzowskie to spore osiągnięcie.

Ponadto po medale srebrne sięgnęli Adam Radzik w skoku w dal i Mateusz Czerwiński w pchnięciu kulą. Brąz zawisł na szyjach Kasi Jóźwiak za skok wzwyż i Jakuba Daniela za bieg na 100 m.

Na koniec rozgrywano biegi sztafetowe. I tu wisienką na torcie były obie nasze sztafety szwedzkie (100-200-300-400). I dziewczyny w składzie Ola Anyszczy, Kamila Ladach, Wiki Marczuk i Klaudia Wachnicka oraz chłopcy w składzie Gabriel Hunth, Oliwier Przybylski, Jakub Daniel i Adam Radzik sięgnęli po złote medale.

Brawo.Brawo.

6 złotych medali, 2 srebrne i 2 brązowe to świetny występ naszych lekkoatletów.

Gratulujemy.

Czytany 311 razy