wtorek, 04 luty 2020 14:59

Zabawa karnawałowa

Po ciężkiej pracy w I semestrze uczniowie naszej szkoły zasłużyli na odpoczynek oraz zabawę.
W piątek 31 stycznia odbyła się w Ośrodku Kultury szkolna zabawa karnawałowa. Uczestnikami zabawy były najpierw dzieci z klas 0-IV, a później uczniowie klas V - VIII. Tego dnia na sali balowej zaroiło się od księżniczek, rycerzy, klaunów,smoków, piratów i innych postaci z bajek. W czasie zabawy było mnóstwo emocji i wrażeń. Dzieci bawiły się przy dźwiękach znanych im piosenek. Całość zabawy prowadziła Pani Joanna Pałasz, która zadbała o to, aby nikt z dzieci nie siedział na krześle. Zabawę urozmaiciły ciekawe konkursy, które przygotowały Panie: Agnieszka Kosarczyn i Jolanta Delijewska. Zwycięzcy konkursów zostali nagrodzeni ciekawymi nagrodami. Zabawę umilał poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Można było zjeść watę cukrową, popcorn i słodycze. Wszyscy świetnie się bawili. Były korowody, wężyki, kółeczka, kaczuchy itp.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza zabawa karnawałowa się udała - serdecznie dziękujemy!
Czytany 205 razy