środa, 30 wrzesień 2020 11:19

30.09.2020r. DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASACH O-III

DZIEŃ CHŁOPAKA

30 wrzesień to doprawdy wyjątkowa data w kalendarzu! Wszyscy chłopcy – starsi oraz młodsi na całym świecie mają wtedy swoje wielkie święto! Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny i w życiu szkoły.
Nie inaczej było również i w naszej Szkole, gdyż od samego rana dało się wyczuć odświętną atmosferę! Dziewczynki wraz z Paniami złożyły wszystkim Bohaterom dnia życzenia. Z przygotowanych portretów opiekunowie SU stworzyli plakat. Nie zabrakło też zabaw i pląsów przy muzyce. We wszystkich klasach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Natomiast w klasach starszych był to "Dzień Chłopaka i Krawata". Wszyscy chłopcy mieli za zadanie ubrać krawat, za który każda klasa dostawała dodatkowe punkty.

Dziękujemy Samorządowi Szkolnemu za przygotowanie tego dnia oraz Radzie Rodziców za zakup słodkości.

Wszystkim chłopcom życzymy wszystkiego dobrego :)

źródło:

opiekunowie SU: P.Z; R.M.