czwartek, 24 marzec 2022 10:39

Mam Talent

Poniedziałek w naszej szkole był pełen emocji z powodu odbywającego się konkursu „ Mam Talent”. Podczas konkursu uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Miał on na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego. Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie wykazując przed publicznością nieprzeciętny talent. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody. Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Zaprezentowaliście się wspaniale – wielkie brawa!! Musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie.

Do zobaczenia za rok.

Organizatorzy: Samorząd Uczniowski