wtorek, 31 maj 2022 12:58

Biblioteczny Turniej Warcabowy

BIBLIOTECZNY TURNIEJ WARCABOWY

Po prawie dwóch latach przerwy związanej z pandemią Cvid- 19, na przełomie kwietnia i maja w bibliotece szkolnej odbył się Biblioteczny Turniej Warcabowy. W trwających ponad miesiąc rozgrywkach wzięło udział prawie czterdziestu uczniów z klas III- VII szkoły podstawowej. Sędziowaniem zajęli się uczniowie klas ósmych, w tej kwestii szczególne podziękowania należą się Sebastianowi Misiowi. Nad całością przedsięwzięcia czuwała pani Monika Kapszewicz. Rozgrywki odbywały się na długich przerwach w bibliotece szkolnej.

Po rozegraniu wielu ekscytujących partii do finału przeszła szóstka uczestników:  Julia Prokop, Julia Furmaniak, Mateusz Dubiel, Błażej Kasiński, Ignacy Bilewski oraz Oskar Kurowski. Ostatecznie na podium stanęli:

I miejsce- Oskar Kurowski

II miejsce- Ignacy Bilewski

III miejsce- Mateusz Dubiel

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 24 czerwca 2022 r.

Gratulujemy!!!