środa, 15 czerwiec 2022 10:15

FESTYN SZKOLNY

11 czerwca odbył się w naszej szkole Festyn Rodzinny. Po godzinie dwunastej, na sygnale wjechała na podwórko szkolne straż pożarna, dając w ten sposób znak, że rozpoczyna się świętowanie. Uroczystego otwarcia dokonał Pan Dyrektor Krzysztof Mach. Następnie ruszył kolorowy pochód przebierańców w wykonaniu najmłodszych uczniów naszej szkoły. Po tym przemarszu wszyscy chętni uczniowie zatańczyli „Belgijkę”, jednak tańców było nam za mało, więc dzieci zaprosiły do wspólnego tańca rodziców, babcie, dziadków, rodzeństwo, nauczycieli. O godz. 14:00 odbyła się część artystyczna tj. przedstawienie muzyczne oraz pokazy naszych gimnastyczek. W tym roku po raz pierwszy Rodzice wystąpili w spektaklu profilaktycznym „Jaś i Małgosia”. Brawa ogromne dla aktorów, za ich odwagę i pomysłowość. Po części artystycznej rozpoczął się mecz piłki nożnej „tatusiowie kontra synowie”. Przy głośnych okrzykach kibiców zwyciężyli młodzi piłkarze z wynikiem 2:1. Gratulujemy. Dużo radości przyniosła loteria fantowa. Dziękujemy lokalnym firmom za gadżety oraz vouchery. W szczególności dla C3, KWB Turów, PGE, MegaSerwis z Bogatyni, B&D Body Destino Zawidów oraz wielu ludziom dobrych serc. Dziękujemy Straży Pożarnej OSP Zawidów oraz Harcerzom z Zawidowa za aktywny udział w Festynie, Pani Janeczce za przygotowane gry i zabawy sportowe. Panu Piotrowi Kosewiczowi, Łukaszowi Wierzbickiemu, Monice Kapszewicz, żonie Pana Dyrektora oraz Pani Paszkowskiej za piękne przedmioty na licytację. W czasie Festynu można było skosztować smacznych domowych ciast – dziękujemy rodzicom naszych uczniów za te pyszności, uczniom klas ósmych i siódmych dziękujemy za serwowanie nam chrupiących gofrów oraz popcornu i waty cukrowej. Do zobaczenia za rok :)

Źródło A.Ś

Czytany 298 razy