środa, 15 czerwiec 2022 10:24

Sukces przez duże S

Dziewczyny na trwałe zapisały jedną z kart historii szkoły. 14 czerwca startowały w Dolnośląskim Finale Igrzysk LA dzieci. Na stadionie w Legnicy osiągnęły znakomite wyniki. Złote medale wywalczyły Emilia Węckowska w skoku wzwyż, Ala Bednarczyk w pchnięciu kulą, sztafeta szwedzka w składzie Michalina Songin, Marcjanna Zasadzińska, Sylwia Sobala i Emilia Węckowska oraz brązowy medal Sylwia Sobala w biegu na 60 m. Drużynę uzupełniały również Marta Borodacz, która zdobyła punkty w biegu na 600 m oraz Michalina Songin w skoku w dal.  Sześć młodych lekkoatletek wywalczyło 4 medale . Pozwoliło to wywalczyć II miejsce w województwie w klasyfikacji drużynowej szkół. To ogromny sukces poparty ciężką pracą. W historii szkoły sytuacja bez precedensu.

Gratulujemy

Czytany 773 razy