wtorek, 24 styczeń 2023 15:13

Biblioteczny Turniej Warcabowy

Biblioteczny Turniej Warcabowy wystartował, bierze w nim udział ponad czterdziestu uczniów z naszej szkoły. W dniach 18- 19.01.2023 r. pierwszą rundę rozpoczęli juniorzy z klas 1-3 sp. W emocjonujących meczach rywalizowało 21 dzieci, do kolejnego etapu zakwalifikowali się: Michał Broda, Ola Klimowicz, Franek Markiewicz, Tymon Paprocki, Adam Paustian, Hania Rutowicz, Piotr Serafin, Maja Tyszecka, Nela Wochna, Alan Wolan. Gratulujemy.

W dniach 23.- 25.01.2023 r. rywalizowali ze sobą uczniowie starsi z klas 4- 8, rozgrywki były bardzo ekscytujące i już wiemy, że do kolejnego etapu dostali się: Ignacy Bilewski, Remigiusz Przekop, Błażej Kasiński, Julia Furmaniak, Nadia Głogowska, Wiktor Adamczyk, Dawid Jasiak, Franek Kozarek, Tyberiusz Pająk, Mariola Szczurek. Brawo uczniowie!

Czytany 157 razy