czwartek, 23 marzec 2023 12:50

WITAJ WIOSNO!

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny przywitał nas pochmurną pogodą. Jednak to nie stanowiło dla nas przeszkody i w barwnych korowodach ruszyliśmy w poszukiwaniu wyczekiwanej pory roku a przy okazji zwiedziliśmy Zawidów i jego okolice. Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców przygotował trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. Klasy zaopatrzone w mapki musiały przejść od wskazanych punktów (tam znajdowały się zadania do wykonania) do miejsca docelowego. Teren był łatwy a czasami i trudny, na pewno był grząski, jednak nikt się nie zgubił na trasie i wszyscy dotarli do Leśniczówki we Wrociszowie Dolnym, gdzie czekało ognisko z pieczonymi kiełbaskami oraz mnóstwo słodkości.

Klasy młodsze miały jeszcze jedną niespodziankę – warsztaty ze Strażą Pożarną.

Ogromnie dziękujemy Radzie Rodziców, Straży Pożarnej, Państwu Szewczyk, gronu pedagogicznemu oraz uczniom za wspólną wędrówkę i zabawę.

W drodze powrotnej do szkoły słoneczko nam już świeciło smile

Czytany 563 razy