wtorek, 28 marzec 2023 06:18

OGÓLNOPOLSKI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS W APLIKACJI MOBILNEJ PHO3NIX KIDS -28.03 - 5.04.2023

Uwaga, uwaga, od dzisiaj startuje konkurs na kroki !

Nasza szkoła dołączyła do konkursu międzyszkolnego w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły

Konkurs odbywać się będzie w terminie:28 marca - 5 kwietnia 2023.

Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.

Logowanie jest bardzo proste.

Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play oraz AppStore. Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStore frazę "Pho3nix Kids".

Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji.

Każdy spacer, każdy krok może przybliżyć Cię do zdobycia indywidualnych nagród w konkursie na kroki!  Zapraszamy :)