wtorek, 05 grudzień 2023 15:40

Drugie Zawidowskie Dyktando Rodzinne

Mamy zaszczyt zaprosić na Drugie Zawidowskie Dyktando Rodzinne, które odbędzie się 8 lutego 2024 roku o godzinie 16.00 w budynku Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Zawidowie. Z ogromną radością wspominamy zeszłoroczne zmagania, w których wzięło udział niemal 40 uczestników. 

Rodzinne Dyktando adresowane jest do uczniów klas IV-VIII naszej Szkoły oraz ich rodziców i/lub opiekunów. Poprzez nietypowy rodzaj pisania dyktanda (zespół dwuosobowy - dziecko oraz osoba dorosła) pragniemy pokazać, że wspólna ortograficzna aktywność może być doskonałą formą rodzinnej nauki i zabawy. 

Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Zawidów.

Zapisy u pani Joanny Łuczko i pani Magdaleny Kosewicz poprzez e-dziennik trwają do 5 stycznia 2024 roku.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w Drugim Zawidowskim Dyktandzie Rodzinnym.

Organizatorzy konkursu:

Joanna Łuczko

Dyrektor Szkoły im. Bolesława Chrobrego w Zawidowie

oraz nauczyciele poloniści

Magdalena Kosewicz i Teresa Paprocka

Szczegółowe informacje (Regulamin) znajdują się poniżej.

Regulamin Drugiego Zawidowskiego Dyktanda Rodzinnego.pdf

Czytany 666 razy