czwartek, 22 luty 2024 09:40

Program polityki zdrowotnej

Nasza szkoła bierze udział w "programie polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń psychicznych, w tym depresji oraz zapobiegania samobójstwom dla dzieci i młodzieży na terenie województwa dolnośląskiego" 
Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w tak ważnym projekcie pozwoli zadbać o zdrowie psychiczne uczniów naszej szkoły a także ich rodzicom i opiekunom. 

W jaki sposób uzyskać pomoc?

zadzwoń pod bezpłatny numer +48 800 805 600

lub napisz na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a otrzymasz wsparcie i pomoc blisko miejsca zamieszkania.

Program sfinansowany ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Czytany 172 razy