piątek, 23 czerwiec 2017 17:59

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W piątek zabrzmiał ostatni dzwonek.

W Sali sportowej Zespołu Szkół w Zawidowie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście w osobach Burmistrza Zawidowa Roberta Łężnego, przedstawiciela Rady Rodziców Mariusza Dróżdża, dyrektora Ośrodka Kultury Konrada Tkaczyka, Przewodniczącego Rady Miasta Andrzeja Pilarskiego, by uroczyście podsumować i zakończyć rok pracy, nagrodzić najlepszych oraz wręczyć świadectwa.

Były łzy wzruszenia, przemowy, kwiaty. Uczniowie klas III Gimnazjum kończących edukację w Zespole Szkół w Zawidowie zatańczyli pięknego Poloneza i pożegnali odnowiony dzięki staraniom Rady Rodziców (za co bardzo dziękujemy) sztandar szkoły.

Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za pracę, zaangażowanie, wskazała na osiągnięte sukcesy, wymieniła najlepszych uczniów wyróżniających się w nauce i oczywiście życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Podobnie uczynili w swoich przemowach zaproszeni goście.

Pan Burmistrz Robert Łężny w ciepłych słowach przemówił do uczniów gratulując sukcesów i życząć miłych wakacji, ponadtow na ręce Pani Dyrektor złożył wiązankę kwiatów wraz ze słowami podziękowań.

Przewodniczący Rady Rodziców Mariusz Drożdż również w kilku słowach podziękował za współpracę w minionym roku szkolnym i życzył dzieciom udanych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

Czytany 1934 razy