piątek, 10 luty 2023 09:14

GRA O KRAKÓW

W piorunującym tempie, w gorącej atmosferze, z olbrzymią dozą zabawy i śmiechu uczniowie klas 1-7 odbyli spacer po historycznym Krakowie. Stało się to za sprawą widowiska edukacyjnego „Gra o Kraków” w wykonaniu Pana Stanisława Sielickiego oraz oczywiście uczniów naszej szkoły. Wszyscy chcieli zagrać o …. Kraków. Choć klucza do Bramy Floriańskiej szukało tylko dwoje dzieci, to już Hejnał Mariacki na złotej trąbce grało aż sześcioro, a ceremonią koronacji królewskiej pasjonowali się wszyscy uczniowie. Jedna z drużyn szybciej spakowała prezent dla Smoka Wawelskiego, za to druga pierwsza odgadła ile waży Dzwon Zygmunta. Było to dynamiczne widowisko, które wzbudziło emocje, trzymało w napięciu ale i uczyło.

Źródło:SU