środa, 22 listopad 2017 12:42

Trzymaj Formę

Dnia 20 listopada br. 24 uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami miało możliwość zaprezentowania działań z roku szkolnego2016/17 oraz nowych pomysłów dotyczących programu Trzymaj Formę.

Odbyło się to podczas szkolenia dla koordynatorów w zgorzeleckim MDK-u.

Uczennice z klasy IIIa gim. (Nikola Bednarczyk, Monika Białostocka, Karolina Delijewska, Zuzanna Fudala, Martyna Knapik, Anastazja Marciniak, Magdalena Murjas, Julia Polowa, Maja Posłajko, Wiktoria Rynkiewicz, Julia Urban) zatańczyły, a młodsze uczennice (Aleksandra Anyszczy, Alicja Bednarczyk, Nadia Bernat, Marta Borodacz, Katarzyna Kłosowska, Karina Knapik, Wiktoria Marczuk, Wiktoria Niedzielska, Marta Wereszczyńska, Maja Wesołowska, Emilia Węckowska) zaprezentowały układ gimnastyczny.

Choreografie do obu prezentacji stworzyła Pani Małgorzata Niedźwiecka – szkolny koordynator programu Trzymaj Formę.

Poza tym Stefan Tsybenko i Monika Tyszecka przedstawili prezentację multimedialną dotyczącą zdrowego stylu życia, a także badań na temat nadwagi i otyłości oraz sprawności fizycznej uczniów gimnazjum w ubiegłym roku szkolnym.

Nasza szkoła została doceniona przez przedstawicieli Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej ze Zgorzelca, która jest głównym koordynatorem w/w programu.

Otrzymaliśmy głośnik bluetooth oraz ogromne brawa dla występujących uczniów