czwartek, 05 kwiecień 2018 09:18

Zawidów-miasto pod skrzydłami anioła

Uczniowie klas I- III szkoły podstawowej wzięły udział w konkursie pod hasłem „Zawidów- miasto pod skrzydłami anioła”, współorganizowanym przez Urząd Miasta Zawidów i Bibliotekę Szkolną. Dzieci miały za zadanie wykonać jak najwięcej przepięknych aniołków. Najlepsza okazała się grupa ze szkolnego oddziału przedszkolnego pod kierunkiem pani Wioletty Zgadzaj. Dnia 28 marca 2018 r. nastąpiło uroczyste wręczenie nagród, w którym uczestniczył Burmistrz Miasta pan Robert Łężny.

Dzieci z klas IV- VII wzięły udział w warsztatach plastycznych w Bibliotece Szkolnej, gdzie w twórczej, radosnej atmosferze wykonywały aniołki z ciastoliny.  Wszystkie dzieła naszych uczniów można było zobaczyć na wystawie w holu głównym szkoły.