czwartek, 20 październik 2022 06:07

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

"Przepraszamy Was za wszystko, co się stało, co się stanie. Za kawały i za wygląd - bo naprawdę Was kochamy. Zamiast kwiatów, zamiast listów bukiet słów Wam przesyłamy: Przepraszamy Was za wszystko, bo naprawdę Was kochamy".

14 października to Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, podczas którego najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich pracowników oświaty złożył Burmistrz Miasta Pan Robert Łężny, dyrektor Szkoły Pan Krzysztof Mach oraz przedstawiciel Rady Rodziców Pan Przemysław Wasielewski. Podczas apelu uczniowie zaprezentowali program artystyczny, w którym nie zabrakło humoru, tańca czy śpiewu. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie a nauczycielom życzymy wszelkiej pomyślności.