piątek, 04 listopad 2022 09:11

KWITNĄCA SZKOŁA

Nasza szkoła przyłącza się do konkursu "Kwitnąca szkoła", którego celem jest promowanie polskich lokalnych tradycji oraz kultury. Organizatorem konkursu jest Fundacja State of Poland, która od dwóch lat organizuje akcje i festiwale promujące polskie jabłka i jabłonie. Chcemy rozsławić zdrową, kolorową, smaczną, aromatyczną, jabłkową Polskę a zarazem polepszyć przestrzeń publiczną pięknymi drzewami, wpisując się w ekologiczną tendencję sadzenia drzew oraz angażowania lokalnej społeczności do działania na rzecz ich wspólnoty.
CO TRZEBA ZROBIĆ, ABY WYGRAĆ JABŁONIE OZDOBNE?
Należy wytypować zasłużoną postać związaną z naszą małą ojczyzną, której imię będzie nosiło drzewko posadzone na szkolnym dziedzińcu.

Zachęcamy do przekazania informacji o postaci, którą chcielibyście uhonorować i dlaczego.
Pomysły z krótkim opisem (imię i nazwisko osoby wraz z krótkim uzasadnieniem) należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 18.11.2022r. do godz. 9:00.

Na pytania związane z konkursem odpowie pani Monika Kapszewicz.